O nás

Sme profesionálna finančno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným riešením finančných problémov fyzických osôb.

Naša spoločnosť vznikla ako odpoveď na neustále narastajúci počet ľudí, ktorí sa ocitli v zložitej a často bezvýchodiskovej finančnej situácii, ktorej riešenie si vyžaduje odborné znalosti, ktoré sme schopní našim klientom ponúknuť a zabezpečiť.

Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť nášmu klientovi po dôslednej analýze jeho finančného problému to najoptimálnejšie riešenie zamerané na celkové oddlženie resp. konsolidáciu záväzkov klienta do stavu, ktorý nepovedie k jeho ďalšiemu zadlžovaniu a zároveň po zbavení dlhov mu dá šancu na nový začiatok. Okrem uvedeného naša spoločnosť poskytuje aj celý rad ďalších služieb zameraných na vyriešenie konkrétnych finančných problémov a finančných požiadaviek našich klientov.

Naša spoločnosť pri poskytovaní svojich služieb vychádza z predchádzajúcich dlhoročných skúseností jej zakladajúcich členov v oblasti riešenia finančných a právnych problémov fyzických osôb, a preto pre svojich klientov vždy ponúkame:

 

R

Vysokú odbornosť poskytovaných služieb

R

Expresnú rýchlosť riešenia problému

R

Individuálny prístup

R

Riešenia šité na mieru

V naliehavých prípadoch vieme Váš problém vyriešiť už do 24 hodín od prvého kontaktu.

Naša spoločnosť v snahe poskytnúť svojim klientom tie najkvalitnejšie služby spolupracuje so zmluvnými odborníkmi z rôznych oblastí, ktorých poznatky sú nevyhnutné pre celkové posúdenie situácie klienta a nájdenie optimálneho riešenia jeho problému.

Naša spoločnosť spolupracuje s:

N

advokátmi

N

notármi

N

daňovými poradcami

N

finančnými poradcami

N

finančnými sprostredkovateľmi

N

znalcami

N

realitnými kanceláriami

N

a ďalšími odborníkmi